PRŮVODCE VELIKOSTMI

PRŮVODCE VELIKOSTMI ŠPERKŮ SIF JAKOBS

Nákup šperků online může být jedním z nejvíce vzrušujících zážitků, zvláště když byl velmi očekávaný a zakoupen s velkou péčí a potěšením. Online nakupování dodalo tomuto fascinujícímu zážitku z nakupování šperků nový rozměr – velikostní tabulky.

Vše, co se nosí na těle, vyžaduje správnou velikost a přizpůsobení, aby vypadalo a vypadalo tak, jak by mělo. A u šperků tomu není jinak. Pochopení velikosti šperků je životně důležité při nakupování dárků šperků pro vaši speciální osobu. Máme pro vás dobrou zprávu: dokážeme demystifikovat zajímavý svět módních šperků a stylingu pomocí několika tipů, jak měřit šperky, které si plánujete koupit.

Nastavení velikosti šperků je vše, když chcete stylizovat svůj vzhled a zdůraznit své nejlepší vlastnosti. Stejně jako konturování pomocí make-upu mohou šperky zvýraznit nebo minimalizovat vzhled, který chcete, a umožnit vám vytvořit si svůj charakteristický styl.

V Sif Jakobs Jewellery chápeme důležitost spojení se svým nitrem při výběru šperků. Myslíme vážně, že pomáháme našim věrným zákazníkům najít ty nejlepší styly ve své třídě, které se perfektně hodí pro vzhled, který si váží.

Sestavili jsme tohoto průvodce velikostmi, abychom vám mohli začít na vaší zářivé cestě za hledáním krásných šperků, které potěší vaši duši a umožní vám objevit stále trendy styling šperků.

PRŮVODCE VELIKOSTMI PRSTENU

Velikost prstenu je velkým krokem při nakupování prstenů, zvláště pokud je prsten dárek pro někoho zvláštního nebo pro zvláštní příležitost. Pokud jste našli svůj prsten, dovolte nám, abychom vám pomohli vybrat ideální velikost prstenu. Máme pro vás pár tipů, jak z nakupování prstenů udělat radost.

JAK ZJISTIT SPRÁVNOU VELIKOST PRSTENU

Při nákupu prstenů online si musíte velikost prstenu vybrat z tabulky. Tato zkušenost může být skličující, zvláště pokud je váš nákup významný, jako je zásnubní prsten nebo párové prsteny, kterými překvapíte svého milovaného.

Online tabulky velikostí prstenů se po celém světě regionálně liší. Velikosti prstenů SJJ vycházejí z vnitřního obvodu prstenu a pohybují se od 48 (průměr: 15,3 mm) do 60 (průměr: 19,1 mm). Z tabulky vpravo můžete rychle identifikovat ekvivalentní velikosti pro Spojené království nebo USA .

Tip SJJ : Při nákupu prstenu s prohlášením nebo prstenu se širokým páskem si vždy vyberte další velikost. Pokud máte mezi měřením, jděte na další větší velikost, protože je snazší změnit velikost většího prstenu než vyměnit menší.

Nejpřesnější způsob, jak změřit velikost prstu, je použít měřiče prstenů - plastové nebo tištěné měřiče papíru. Můžete navštívit klenotnictví a nechat si upravit velikost prstenu nebo si velikost prstenu pořídit online. Dalším způsobem je změřit vnitřní průměr oblíbeného prstenu, který přesně sedí, umístěním na milimetrovou hranu pravítka a porovnáním jeho průměru s tisknutelnou tabulkou velikostí prstenu, jako je tato.

 PRŮVODCE VELIKOSTMI NÁHRDELNÍKU

Náhrdelník může být ústředním prvkem, zvláště když chcete udělat odvážné prohlášení. Máme skvělou kolekci řetízků v různých délkách a tloušťkách, které jsou ideální pro styling vašeho každodenního vzhledu a přidání lesku na vaše párty.

POCHOPENÍ DÉLEK NÁHRDELNÍKŮ

Při nakupování online je základním důvodem k obavám určení nejlepší délky tohoto krásného náhrdelníku a toho, kam spadne, když ho budete nosit. Každý má jedinečné tělesné proporce. Tvar vašeho obličeje, délka krku a trupu a vaše postava hrají kombinovanou roli. Náhrdelník správné velikosti a délky může zvýraznit váš dekolt, přidat na zajímavosti vašeho outfitu a zvýraznit vaše nejlepší rysy.

Obecně platí, že krátké řetízky náhrdelníku 45-48 cm spočívají těsně pod klíční kostí; Středně velké řetízky na matiné nebo dlouhé 70 cm řetízky spadají mezi nebo těsně pod váš dekolt a řetízky o délce 90 cm končí na břiše nebo níže.

JAK ZJISTIT SPRÁVNOU DÉLKU

Náhrdelníky Sif Jakobs Jewellery jsou nastavitelné a dostupné v různých délkách v rozmezí od 30 cm do 60 cm. Při měření náhrdelníku je důležité změřit celý obvod. Chcete-li se změřit, podívejte se do zrcadla a umístěte si kolem krku stuhu nebo šňůrku, která spojí konce tam, kde cítíte, že by pro vás délka byla správná. Označte bod a změřte délku stuhy/provázku. Flexibilní měřicí páska může být nejšikovnějším nástrojem pro měření délek náhrdelníku.

Abychom vám usnadnili nalezení správné délky, vytvořili jsme ilustraci, která ukazuje, jak dlouho náhrdelník určité délky dosáhne. Vezměte prosím na vědomí, že délka se bude lišit podle vašeho tvaru a velikosti.