SIF JAKOBS JEWELLERY

SJ_Jaro Léto 2024

SJJ SALESPRESENTATION SS23 EN- LOW

SJJ CATALOGUE_SS23_LOW

 SJJ_CATALOGUE_AW22_LOW   sif-jakobs-jewellery-vector-logo-0
Klenoty Sif Jakobs

ZNAČKA MÓDNÍCH ŠPERKŮ 

Oceněná dánská šperkařská značka Sif Jakobs Jewellery navrhuje a vyrábí sofistikované šperky nejvyššího standardu s moderním výrazem.

Naše šperky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího stříbra ryzosti 925, pozlacené 18k žlutým nebo růžovým zlatem.

Vzhled je luxusní a přitom stále „dostupný luxus“. Šperky jsou vyrobeny z rhodia, 18k růžového zlata nebo žlutého zlata pozlaceného 925 mincovním stříbrem. Vysoce kvalitní zirkonové kameny, které vytvářejí luxusní a dramatický výraz, jsou často součástí sbírek Sif Jakobs.

Sif Jakobs Jewellery se stala známou jako značka šperků sídlící v Kodani s jiskřivým černobílým vesmírem. V roce 2018 však byla představena duhová kolekce, kde je celá kolekce poseta množstvím krásných kamenů v třpytivých barvách, které dodávají bohatě rozkošnou estetiku, kterou značka dosud neviděla. Barevná kolekce nabízí něco pro odvážnější a přitom neztrácí ani špetku stylu, který je pro značku tak synonymem.

Od uvedení šperků Sif Jakobs v roce 2009 se značka rychle rozrostla a pravidelně se objevuje v populárních módních a lifestylových médiích.

Sif Jakobs Jewellery má také rostoucí mezinárodní fanouškovskou základnu a šperky jsou často k vidění na celebritách jako Dua Lipa, Ellie Goulding, Miley Cyrus a Katy Perry. Sif Jakobs Jewellery miluje také široká škála módních influencerů a značka se často objevuje v jejich médiích.

Dnes je Sif Jakobs Jewellery zastoupena ve 21 zemích a je vyhledávanou značkou šperků v mezinárodních klenotnictvích, které považují Sif Jakobs Jewellery za silnou profilovou značku.

Značka je hrdým vítězem různých prestižních evropských klenotnických ocenění.

ZNAČKA KE SLEDOVÁNÍ

Sif Jakobs Jewellery vyhrála cenu „Brand to Watch“ na prestižní UK Jewellery Awards 2016.

V této soutěžní kategorii hledali porotci značku, která od uvedení na trh a konkrétně v posledních 12 měsících vykazovala konzistentní růst. S ohledem na tuto skutečnost byla Sif Jakobs Jewellery oceněna porotci jako „skvělý příklad růstu“, který se vyvinul ve jméno, které je nyní „dobře známé na britském trhu“.

VÍTĚZNÁ KOLEKCE ROKU

V reakci na rostoucí poptávku spotřebitelů po personalizovaných špercích rozšířila společnost Sif Jakobs Jewellery svou nabídku v tomto sektoru trhu uvedením kolekce Zodiaco inspirované astrologickými znameními a příběhy napsanými na obloze.

 Řada obsahuje jemné přívěsky ve stříbrném a zlatém plechu s 12 ikonickými souhvězdími vyznačenými kameny kubické zirkonie v různých velikostech.

Sif Jakobs, návrhářka a zakladatelka stejnojmenné značky, říká: „Přinášení přizpůsobených a personalizovaných návrhů do portfolia šperků je přirozeným rozšířením našich kolekcí. Vždy jsem se snažil navrhovat šperky, které vyjadřují, kdo jste, a nová kolekce personalizovaných znamení zvěrokruhu přesně to dělá. Věřím, že tato znamení osloví téměř každého jedince.“