NEXTIME

 NeXtime - Symbol / Funkce

 

NeXtime vám přináší dobré časy

NeXtime je inovativní, odvážná a hravá holandská designová značka s více než 50letou historií specializující se na hodinky. Nabízíme zákazníkům tu nejlepší integraci designové dokonalosti a funkčnosti s naší odvahou odlišit se a důrazem na detail. Spolupracujeme s naším globálním týmem a partnery, abychom získali poznatky, díky nimž jsou naše hodinky schopné oživit jakýkoli interiér, včetně toho vašeho.

Hrdá holandská značka 

NeXtime ztělesňuje vynikající vlastnosti holandského designu. Naše produkty jsou minimalistické, sofistikované, elegantní, někdy hravé a někdy všechny zároveň. Během desetiletí jsme nashromáždili rozsáhlé znalosti v oblasti materiálů, technologií a výrobních technik. Dáváme si čas na zdokonalení vývoje našich produktů a nevidíme žádné limity pro inovace. Jako odpovědná společnost také pracujeme na tom, aby naše produkty byly odolnější a udržitelnější.

Pět desetiletí dědictví

Dědictví značky NeXtime sahá až do roku 1970 jako Alma, holandská společnost, která vyráběla ručně vyráběné mechanické hodiny. Protože společnost později přešla na navrhování současných hodinek nové generace, byla přejmenována na NeXtime. Naše odhodlání k výrobě hodinek dělá z této značky předního výrobce uznávaného pro své četné designové trendy. Snažíme se také přinášet dobré časy všem na celém světě prostřednictvím expanze do dalších kategorií produktů v budoucnu.

Až do dnešního dne se NeXtime stále drží základních hodnot značky, kterými jsou být vášnivý, kreativní, zábavný, pečující, nekompromisní v kvalitě a zachování svého dědictví.

Rodina globálních partnerů

NeXtime zůstává na špici nejnovějších trendů po celém světě, abychom pro vás mohli vyvíjet ty nejlepší produkty. Naši držitelé licencí, distributoři a prodejci a jejich online a offline kanály zpřístupňují naše hodinky po celém světě.

Naši globální partneři jsou součástí naší rodiny. Vážíme si toho, čeho jsme společně dosáhli, a věříme ve sdílení dobrých časů a vzájemné respektování.

NeXtime také přizpůsobuje hodiny tím, že funguje jako OEM pro společnosti, které chtějí vytvářet své vlastní značkové hodiny. Můžete k nám také přijít, pokud chcete vytvořit zboží pro zákazníky a zaměstnance. Poskytneme vám nejlepší řešení na základě vámi požadovaných témat, cenového rozpětí a specifikací.

Značka pro každého

Pod prémiovou značkou NeXtime a cenově výhodnou značkou nXt obsahují rozsáhlé kolekce NeXtime tu nejlepší kombinaci kvality, stylu a hodnoty, která se hodí do každého interiéru.

NeXtime Catalogue 2024

NeXtime Catalogue 2024 New collection

NeXtime lighting collection catalogue

Jak vyměnit stojek

Strojek nejlépe sestavíte pomocí šroubováku se středovou maticí nebo můžete použít nůžky. Stojek si snadno vyměníte sami. Abychom vás provedli tímto procesem, podívejte se na naše video s nejčastějšími dotazy: