HERMLE

banner02

e-katalog_logo

                               2021

Hermle_foto melodie

            MechanicalSt.Michael    Mechanical Westminster Floor    Mechanical Westminster Walland Mantel    Mechanical Wittingt

 

Franz Hermle 2

Základem dnešní tradiční značky bylo založení společnosti Franz Hermle & Son na počátku roku 1922. Do roku 1930 byla výrobní závod Hermle jednou z nejvýznamnějších a nejmodernějších provozů v oblasti. Po válce se jí podařilo zachovat tyto vysoké standardy, a to nejen výrobou a distribucí vlastních hodin, ale také produkčními hodinami pro jiné společnosti a značky.

Za několik dalších desetiletí se společnost nadále soustředila na přesnost. Když byla firma v 70. letech připravena k expanzi, byla také připravena rozšiřovat své přesné řemeslné práce na další obory, jako je strojírenství a automatizace. To bylo v okamžiku, kdy Hermle začala vyrábět křemenné hodiny. 

V roce 1977 byla ve městě Amherst, Virginie, USA postavena druhá manufaktura. O rok později v roce 1978 Rolf Hermle nastoupil do rady Hermle jako třetí generace rodinného podniku.

Čas nehybně stojí; Nikde to není pravda, jako pro Hermle Clocks. Každý rok se nové hodiny a nové designy přidávají k nadčasovým mistrovským dílům vyráběné firmou Hermle Clocks.

 HERMLE-icons