VICTORIA CRUZ

 

 VICTORIA CRUZ-banner_0

(IMPRENTA)PASSAGE_23-24_2_compressed (1)

CATÁLOGO GENERAL 2022_compressed

KINO INGLÉS_compressed

Nomad_VICTORIACRUZ_compressed

Victoria Cruz je španělská značka šperků vyrobených ze sterlingového stříbra a krystalů Swarovski®. Návrhy jsou naše vlastní a zrozené od skvělých kreativních mozků v hlavním městě Valencie, inspirované nejnovějšími trendy, vkusem našich klientů; a proč to neříct, dobrým míněním týmu. Výroba probíhá v Itálii; vrchol šperkařského sektoru v Evropě.

Pracujeme se dvěma ročními katalogy; podzim-zima a jaro-léto, hraní si s expanzí našich nejprodávanějších kolekcí, nové tvary, a především nové barvy: naše síla.

Protože dvanáct měsíců v roce se dá může zdát někdy velmi dlouhých a my jsme neklidný tým, zkracujeme je s našimi vánočními, valentýnskými, mateřskými a dalšími speciálními pod-kampaněmi.

Příběh začíná na Tenerife

Za značkou Victoria Cruz najdete rodinu, a nejen tu složenou z týmu pracovníků, ale také v ní narazíte na zakladatele: rodinu Mínguez Alcalá.

Její historie začíná na Tenerife, kde bydleli Luís a Victoria (už si můžete udělat představu, odkud název značky pochází). Věnovali se prodeji drahých kamenů a minerálů ze svého malého stánku umístěného na promenádě nedaleko pláže. Během těchto let se vyskytly problémy s pouličním prodejem a jejich povoleními, v důsledku čehož tyto pozice nevypadaly stabilně a trvanlivě. Podnikání bylo třeba znovu objevit nebo jednoduše zaniknout.

Když se vrátili do Valencie, svého rodného města, vydal se Luís na cestu do Mexika, kde začal dovážet alpaku a stříbro. Postupem času získal kontakty od dodavatelů v Itálii, vrcholného klenotnictví, a to ho vedlo k rozšíření svého portfolia o italské vzory, které prodával na svých trasách Andalusií (španělská provincie). Netrvalo dlouho a přidal se i jeho syn Alexis a společně se vydali do dalších krajů.

Luis, Alexis a Victoria během otevření vlajkové lodi Valencia

  Klíčový moment nastal, když si Alexis všiml, jak je jejich portfolio produktů dobře přijato na trhu, ale nikdo jim nedal  jiný název než „stříbrné náušnice s krystaly“. Součet Luísových zkušeností a Alexisovy touhy zanechat v tomto sektoru svou stopu a dal značce život. V roce 2011 se narodila Victoria Cruz.

  Dnes máme více než tisíc prodejních míst distribuovaných na národní i mezinárodní úrovni díky dobré přítomnosti a přijetí na veletrzích jako MadridJoya, BCNJoya, Portojoia a Vicenzaoro.

  Jsme přítomni mezi hlavními značkami šperků na španělském trhu, kromě toho působíme mimo jiné v zemích jako Portugalsko, Itálie, Irsko, Řecko a Izrael.

 Abychom vytvořili lepší image značky a byli více v kontaktu s našimi klienty, v říjnu 2019 jsme otevřeli náš první oficiální obchod ve Valencii, na ulici Conde Salvatierra, vedle emblematického trhu Colón, turistického místa, které musíte navštívit, pokud se vydáte. na procházku městem.