MATERIÁLY A PÉČE

 Naše šperky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího stříbra ryzosti 925, pozlacené 18k žlutým nebo růžovým zlatem.

 

STERLING STŘÍBRO

Sterling neboli stříbro 925, slitina 92,5 % hmotnosti stříbra a 7,5 % alternativních kovů pro zpevnění, je nejčistší formou stříbra používanou při výrobě šperků. Stříbrné šperky od Sif Jakobs jsou vyrobeny ze sterlingového stříbra a pokoveny rhodiem pro leštěný povrch.

PÉČE O PRODUKTY

Při nošení a manipulaci s rhodiovanými šperky Sif Jakobs je důležité dbát náležité opatrnosti, abyste zajistili dlouhotrvající lesk. Dodržujte naše univerzální tipy pro péči o materiál níže, aby vaše stříbrné šperky zůstaly lesklé a krásné. Když se rhodiování opotřebuje, můžete jej znovu pokovit.

18KARATOVÉ ZLATO

Sif Jakobs Jewellery vytváří nádherné polo-jemné šperky ze stříbra ryzosti 925, pozlacené 18k růžovým zlatem nebo žlutým zlatem . Díky použití vysoce kvalitního povlaku o tloušťce 3 mikrony na prsteny a povlaku o síle 2 mikrony na náušnicích, náhrdelnících a náramcích jsou pozlacené šperky Sif Jakobs velmi odolné.

PÉČE O PRODUKTY

Při správné péči jsou pozlacené šperky dlouhotrvající a krásné a lze je v případě potřeby znovu pokovit. Při manipulaci s věcmi, které mohou vaše pozlacené šperky poškrábat, buďte zvlášť opatrní, řiďte se také univerzálními tipy na péči, aby váš oblíbený kousek zůstal okouzlující a lesklý.

ZIRKONY

Přidejte jiskru se zirkony , aniž byste investovali jmění do drahých kamenů. Klenoty Sif Jakobs používají pouze kubické zirkony nejvyšší kvality AAA a kameny jsou typicky princeznovsky broušené, aby se optimalizoval odraz světla. Jejich vysoce refrakční, opticky čisté, monokrystaly jsou odolné a zachovávají si svou barvu a lesk, to vše za zlomek ceny diamantů.

Sif Jakobs Jewellery také používá upravenou zirkonii, která má trvalou černou barvu, která nebledne a je vysoce ceněná. Používáme také tónované zirkonové kameny v různých pěkných barvách, které dodávají hravý nádech.

PÉČE O PRODUKTY

Chemický kontakt může na kamenech zanechat zbytky, které způsobí jejich matný vzhled.

Čistěte zirkonové kameny každých několik týdnů měkkým kartáčkem a teplou vodou obsahující PH-neutrální mýdlo. Opláchněte v teplé vodě a osušte čistým hadříkem, abyste obnovili přirozený lesk a čistotu kamene.