DÁMSKÉ

ŽENA ZA ZNAČKOU

Za oblíbenou značkou stojí Sif Jakobs. Její cestování, životní styl a instinktivní vášeň pro design vytvořily velmi osobní šperkařskou značku věnovanou vytváření dostupného luxusu.

Naše šperky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího stříbra ryzosti 925, pozlacené 18k žlutým nebo růžovým zlatem.

Sif se narodila na Islandu, vyučila se zlatnicí ve Švédsku a od roku 2000 sídlí v Kodani. Po léta byla Itálie jejím druhým domovem. Její láska k italské eleganci je stálým zdrojem inspirace, což se odráží i v názvech jejích kolekcí, které jsou pojmenovány především po italských městech.

Zdrojem inspirace pro její návrhy je ale i její rodná země Island. Země, která uchvátí svou úchvatnou přírodou. „Design odráží vzpomínky na mé dětství v islandské přírodě, kde mě obklopovaly působivé skalní útvary, tajemné prameny a sopečné struktury“.

„Miluji navrhování šperků, které ženy rozzáří. Ve skutečnosti je „Let Yourself Shine“ jednou z mých oblíbených manter. Říká přesně to, co moje šperky dělají! Designy jsou exkluzivní, originální a se syrovou elegancí. Zvýrazňují a zvýrazňují přirozenou krásu ženy tím, že jí dodávají zásadní a poutavý lesk.“

ZNAČKA

Sif Jakobs Jewellery je známá svými poutavými a elegantními šperky, často s chladným severským nádechem.

Design vypadá okouzlující a přitom je „cenově dostupný“. Šperky jsou vyrobeny ze stříbra ryzosti 925, částečně pozlacené 18K zlatem nebo 18K růžovým zlatem. Vysoce kvalitní ručně osazované kameny kubické zirkonie dodávají šperkům okouzlující vzhled.

Od svého založení v roce 2009 značka rychle rostla a pravidelně nachází zmínky v populárních módních a lifestylových médiích.

Mezinárodní hvězdy jako Miley Cyrus, Katy Perry, Nicole Scherzinger, Shontelle a Pamela Anderson již mohly nosit šperky od Sif Jakobs Jewellery. Ale i známí influenceři se ukazují se šperky značky a posilují online přítomnost na sociálních sítích.

OCENĚNÍ

BRAND TO WATCH
Sif Jakobs Jewellery vyhrálo ocenění „Brand to Watch“ na prestižní UK Jewellery Awards 2016. V této vysoce konkurenční kategorii hledali porotci značku, která od svého uvedení na trh a konkrétně za posledních 12 měsíců neustále rostla. S ohledem na to byly šperky Sif Jakobs oceněny porotou jako „skvělý příklad růstu“.

DÁNSKÁ ZNAČKA
ŠPERKŮ S NEJSILNEJŠÍM RŮSTEM Již dva po sobě jdoucí roky jsou šperky Sif Jakobs označeny dánským obchodním časopisem Børsen jako „Gazelle“. Ocenění Gazela se v Dánsku uděluje nejrychleji rostoucím společnostem, které během čtyřletého období alespoň zdvojnásobily své příjmy.

FASHION ŠPERK ZNAČKA ROKU
Sif Jakobs Jewellery vítězí v kategorii „Značka módních šperků roku“ na Inhorgenta Award 2017.

CENA HOT 100 BRAND CHAMPIONS AWARD
Klenotnictví Sif Jakobs získalo ocenění „Hot 100 Brand Champions Award“ na IJL 2016 v Londýně. Ocenění „HOT 100 Brand Champions Award“ se uděluje klenotnickým společnostem, které v uplynulém roce udělaly v oboru výjimečný dojem.