Náušnice

 

NÁUŠNICE PRO ŽENY

Krásné ozdoby do uší – tak by se daly nejlépe popsat náušnice.  Krása ženy je vždy ještě lepší s párem náušnic,“ řekla Jennifer Lopez. A má pravdu! Náušnice okamžitě pozvednou váš vzhled. Vybírejte tedy pečlivě ten svůj.  

Náušnice pro ženy se vyznačují svým designem a řemeslným zpracováním. Zde  vychází jako vítěz Sif Jakobs Jewellery, Copenhagen.  

JAKÝ JE NEJOBLÍBENĚJŠÍ STYL?

Trendy ve šperkařství se mění; styly příliv a odliv, a to platí i pro náušnice. Ve společnosti Sif Jakobs chápeme, že kromě kvality si ženy po celém světě uvědomují, jaké šperky jsou v módě, a také kvalitu šperků, které kupují. Od otevření našich dveří v roce 2009 jsme se ve světě šperků zapsali svou sofistikovanou estetikou designu a čistými liniemi typickými pro skandinávský minimalismus. 

  • Obruče
  • Ušní manžety
  • Sada náušnic
  • Náušnice zlaté

Chcete-li vlastnit a nosit krásné šperky, není třeba vydělat peníze. V Sif Jakobs Jewellery nabízíme elegantní, poutavé náušnice pro ženy, které znamenají „cenově dostupný luxus“ v elegantním dánském designu. Dámské náušnice Sif Jakobs  se dodávají v širokém sortimentu, který pomůže zazářit každému.

Naše šperky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího stříbra ryzosti 925, pozlacené 18k žlutým nebo růžovým zlatem.

LÁKAVÉ NÁUŠNICE V DÁNSKÉM DESIGNU

Naše kolekce náušnic v minimalistickém dánském designu jsou v malých, středních a velkých velikostech. Černobílé výtvory zakladatelky Sif Jakobsové jsou nadále oblíbené. V poslední době však začala přidávat fasetované, vícebarevné zirkony, díky čemuž jsou náušnice navržené k dokonalosti pro ženy, které chtějí ve svých špercích výrazné barvy. 

NÁUŠNICOVÉ KROUŽKY

Kruhové náušnice jsou půlkruh nebo kruh z kovu s ušní tyčinkou, která prochází ušním piercingem. Kruhové náušnice Sif Jakobs jsou vyrobeny ze stříbra 925 nebo pozlacené a osazeny briliantovými zirkony. Uzavřené náušníky od Sif Jakobs se zapínají na elegantní sponu a lze je snadno sundat a nasadit. 

KRUHOVÉ NÁUŠNICE ZLATÉ A STŘÍBRNÉ

Sif Jakobs vyrábí rhodiované  stříbrné kruhové náušnice ve stylovém a sofistikovaném designu. Její design náušnic z 18karátového žlutého a růžového zlata má leštěný, bohatý vzhled s posypem barevných zirkonových kamenů.   

UŠNÍ MANŽETY

Máte rádi náušnice, ale nejste nadšeni myšlenkou nechat si propíchnout uši? Zajímá vás, jak můžete nosit více náušnic bez více piercingů? Najděte perfektní řešení v našich úžasně všestranných manžetách na uši, které kopírují design oblíbených náušníků Sif Jacobs. Navrženy tak, aby obepínaly šroubovici, lze je nosit samostatně nebo je kombinovat a kombinovat s ostatními z naší nádherné kolekce náušnic. 

Zvědavý? Podívejte  se na to a najděte několik podobných v našich sbírkách.

RŮZNÉ MANŽETY NA UŠI 

Náušnice Sif Jakobs kombinují eleganci skandinávského designu s nekompromisním důrazem na detail a udržitelnost. Naše řada náušnicových manžet, vyrobených ze sterlingového stříbra a pokovených rhodiem nebo 18karátovým žlutým nebo růžovým zlatem, přichází s atraktivními cenovkami, které si zamilujete. 

Chcete manžety na uši do práce nebo na příležitostnou příležitost? Podívejte se na naše elegantní a jednoduché designy. Nebo byste chtěli trochu barvy v náušnicích? Vyberte si z naší nabídky manžetových náušnic osazených vysoce kvalitními AAA zirkony v zářivých barvách. Tady  je jedna taková kráska, která mluví sama za sebe.

NÁUŠNICE ZE STŘÍBRA

Stříbro bylo oblíbeným kovem pro šperky; je odolný, snadno se s ním pracuje a je levnější než zlato nebo platina. V Sif Jakobs Jewellery vyrábíme naše náušnice ze stříbra ryzosti 925 – je to odolný drahý kov. 

OHROMUJÍCÍ STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE

Jsme oceňovaná značka, kterou nosí známí trendoví influenceři jako Dua Lipa, Ellie Goulding, Miley Cyrus a Katy Perry. Naše kolekce skandinávských náušnic pro ženy zahrnuje  náušnice ze sterlingového stříbra v lesklém leštěném provedení a minimalistickém Scandi-cool designu. 

NÁUŠNICE ZLATÉ

Šperky z masivního zlata nesou vysokou cenu. Jak tedy vytvoříme krásné zlaté náušnice, které vám nevypálí díru do kapsy? Máme oboustranně výhodné řešení – ohromující řadu pozlacených náušnic. 

CENOVĚ DOSTUPNÉ ZLATÉ NÁUŠNICE

Užijte si potěšení z nošení zlatých náušnic za atraktivní cenu v sofistikovaném designu, který vyzařuje luxus. Prozkoumejte naši  nabídku náušnic pozlacených 18karátovým žlutým a růžovým zlatem

JAK SI ČISTÍT NÁUŠNICE?

Udržujte své náušnice mimo parfémy, deodoranty, laky na vlasy a dezinfekční prostředky. Chemikálie mohou poškodit vaše náušnice nebo rozpustit pokovení na nich. Před jakoukoli činností na vodní bázi si náušnice sejměte. Uchovávejte je v původních krabicích, aby se nepoškrábaly. 

ČÍM MÁM ČISTIT NÁUŠNICE?

K čištění náušnic použijte leštící hadřík. Chcete-li odstranit nečistoty, namočte je do slabého roztoku mýdla a vody. V případě potřeby použijte k odstranění všech nečistot kartáč s měkkými štětinami. Dobře opláchněte a osušte měkkým hadříkem.  

JAK SE VYHNOUT ZÁNĚTU V MÝCH PIERCINGÁCH?

Pokud máte citlivou pokožku nebo se vám ještě nezahojil piercing v uchu, vybírejte pro náušnice kvalitní materiály jako zlato nebo stříbro. 

Když si necháš propíchnout uši,

  • Vyberte si, že budete nosit malé zlaté náušnice a nesnímejte náušnice po dobu alespoň 4-6 týdnů. Nedotýkejte se nového ušního piercingu a ušních lalůčků.
  • Denně místo omývejte fyziologickým roztokem nebo jemným mýdlovým roztokem. Naneste vazelínu/antiseptický krém a jemně otáčejte ušní tyčinkou, aby se piercing namazal.
  • V případě zarudnutí, bolesti a/nebo tečení z rány se poraďte se svým lékařem.
 
  • Řadit dle:
  • 312 položek celkem

Stránka 1/7

Další produkty