NiAH - TECHMADE

 

Italská společnost Techmade srl, založená v Neapoli v roce 2012, je jednou z nejvýznamnějších výrobních společností v sektoru nositelných zařízení. Chytrý prsten MOON [Měsíc]; Spánek, aktivita, srdeční frekvence, okysličení krve, tělesná teplota, monitorování cyklu: prostřednictvím jednoduchých informací se chytrý prsten Niah stane vaším nejcennějším spojencem ve dne i v noci.

O NÁS

Techmade je společnost specializovaná na sektor spotřební elektroniky, zrozená s jasným inovativním povoláním, která se snaží vyvíjet a propagovat řešení a produkty v technologické oblasti s cílem poskytnout kompletní a efektivní odpověď svým zákazníkům.

Techmade, první společnost v Itálii, která přinesla chytré hodinky do klenotnictví, posílila svou přítomnost v průběhu času neustálými inovacemi. Cílem je realizovat s jasnou vizí: najít dokonalé chytré hodinky pro každého z nás. Elegance, styl a inovace jsou tři základní pilíře, které staví Techmade do privilegovaného postavení v sektoru nositelných technologií. Chytré hodinky; barevné, okouzlující, sportovní, ale především funkční a dostupné. To vše je Techmade!

S více než 15 lety zkušeností v oblasti informačních technologií je dnes Techmade jednou z nejznámějších italských společností na výrobu chytrých hodinek. Design, výběr materiálů, barvy, uživatelská zkušenost jsou jen některé z aspektů, které neuniknou bedlivému pohledu týmu Techmade.

Proč zvolit Techmade? Techmade navrhuje nové designy, aplikace a pečlivě vybírá materiály pro své produkty, které jsou příslibem přítomnosti v každé fázi, od výroby až po poprodejní servis.