FLUCO 320 Deauville

320N

Luxusní kožený řemínek značky Fluco. Vyrobeno v Německu, špičková ruční práce, pravá kůže, nejvyšší kvalita. Ocelová přezka. 

Pro náš obzvláště měkký řemínek na hodinky používáme telecí kůži z koželužny Perlinger v Německu.

 


  • 1 157,02 Kč bez DPH
  • Dostupnost zboží - na dotaz
1 400 Kč
Kategorie: Pánské pásky k hodinkám
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Náš řemínek na hodinky Made in Germany Deauville

Použitá smrštitelná kůže je měkká a příjemná na nošení. Vyrábí se z teletiny a patří do skupiny sražených kůží. Během procesu činění chromem se kůže srazí a objeví se zrnitost typická pro smrštitelné usně.

Oproti jiným druhům kůže je zrnitá struktura kůže výraznější, ale o něco jemnější. Mimochodem, když světlo dopadá určitým způsobem, textura kůže vypadá jako padající dešťová voda - to je také dobrý způsob, jak zkontrolovat kvalitu kůže.

Smršťovací kůže našeho řemínku hodinek Deauville Made in Germany je jedinečná svou strukturou a vzhledem. Kůži vyrábí naši příbuzní, koželužna Perlinger . Před staletími jejich předkové vyvinuli tajný proces umožňující přirozené smrštění kůže, což jí dodává onu charakteristickou a dobře známou zrnitost.

Dnes si tento vzor, ​​který byl původně vynalezen v našem městě Furth im Wald, získal celosvětovou slávu. Světoznámí výrobci tašek používají pro své výtvory pravou smršťovací kůži z koželužny Perlinger. Existuje však také mnoho dodavatelů po celém světě, kteří kůži kopírují. Kopie jsou však často velmi špatné, protože vzor je imitován pouze razicí destičkou a struktura kůže nevypadá přirozeně.

Jsme jedním z mála dodavatelů, kteří stále zpracovávají pravou, přirozeně sraženou kůži a používají ji k výrobě vysoce kvalitních řemínků k hodinkám, jako je řemínek k  hodinkám Made in Germany Deauville .

Vzhledem k tomu, že kůže je přirozeně sražená a není ražená, může se zrnitost lišit. Všechny stuhy jsou vyráběny výhradně ručně v naší manufaktuře v Bavorském lese.

Podrobnosti o produktu řemínku na hodinky Made in Germany Deauville
  • Jemný celoobvodový strojový šev.
  • Poslední 3 oka na páskové zarážce ušijeme dvakrát.
  • Připínací stehy na sponě jsou šité dvakrát
  • Sklolaminátová výztuž v pásce zabraňující roztržení nebo smrštění.
  • Naše podšívková kůže z Francie je vodoodpudivá a testovaná na škodlivé látky.
  • Hrana několikrát ručně lakovaná, broušená a leštěná.
  • Tloušťka pásku 2,3 ​​mm
  • Délka řemínku 118 mm x 75 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: