ARMAND NICOLET A486BGU-BU-MA4480AA

A486BGU-BU-MA4480AA

Nerezová ocel 316L / otočná červeno-modrá keramická luneta s náramkem z nerezové oceli 316L

Mechanický automatický pohyb s funkcí „GMT“.

Kalibr SW-330 nebo ETA 2893-2. Ciferník se světelnými indexy a ručičkami. Pouzdro se safírovým sklem ošetřeným antigenem.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Pouzdro a přezka: Nerezová ocel 316L

Odolnost proti vodě: 30 ATM

Průměr: 44 mm

Tloušťka: 13 mm

Ciferník: Modrá

Řemínek: Nerezová ocel 316L


  • 49 586,78 Kč bez DPH
  • Skladem u dodavatele | doručení do 5 dnů
60 000 Kč
Kategorie: Pánské hodinky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána...
 
 

Disponují-li hodinky funkcí GMT, znamená to, že jsou schopny zobrazovat čas v dalším, druhém, odlišném časovém pásmu, než zobrazuje primární ukazatel času na hodinkách a to formou různých komplikací, ve kterých jsou výrobci velmi nápadití.

GMT hodinky ukazují čas dvou různých časových pásem a to s naprostou jednoduchostí a lehkostí. Když mají hodinky funkci GMT, znamená to, že na ciferníku jsou cifry až do 24 a ručička obtočí celý ciferník jednou za 24 hodin. Obvykle je součástí ještě druhý ciferník, který je možné nastavit na jiný čas, než na jaký je nastaven hlavní ciferník – hodinky tak zvládají ukazovat čas ve dvou časových pásmech. Funkce GMT se řeší různými způsoby, jako např. 24 hodinovou lunetou, nicméně varianta s dvojitým ciferníkem je nejobvyklejší. Tento typ hodinek byl vyvinut pro piloty společnosti PanAm v době zrodu proudových letadel okolo roku 1950 a je neodmyslitelnou součástí života každého cestovatele. Tyto hodinky nabízejí fascinující historii a nejjednodušší způsob ukazování času kdekoli na světě, bez ohledu na to, kolik je hodin.

JS9-44-GMT-x

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: