Diax

Společnost DIAX, s.r.o., je výhradním distributorem značek RHYTHM, Thomas Earnshaw, AVI-8, Swiss Eagle v ČR a SR, dále je exklusivním dovozcem a prodejcem značky Q&Q, Waidzeit, Hermle, Atlanta a Fluco.

Značka RHYTHM oslavuje tento rok opět svoji pozici číslo jedna v hodinářském průmyslu. Tento japonský výrobce se svojí více jak 50 ti-letou tradicí, se stal absolutní světovou jedničkou v hodinářské produkci. Značka RHYTHM se prodává ve více jak 80 zemí po celém světě. Výrobce nabízí nejen hodiny ale také zajímavou kolekci náramkových hodinek.

Hodinářský značka Thomas Earnshaw je opravdovou legendou v hodinářském průmyslu. Tato značka byla založena v Anglii již v roce 1805 a nadále nabízí kvalitní hodinky snoubené se zajímavým designem a hlavně velmi zajímavou cenou.

Značka AVI-8 je spojena s letectvím a hodinky nesoucí tuto značku Vás upoutají nejen svým designem, ale také svým leteckým duchem.

Značka  SWISSEAGLE. Tento švýcarský výrobce hodinek prezentuje svoji kolekci rozdělenou do tří kategorií: DIVE, FLY, FIELD. Jedná se o nejdostupnější švýcarské hodinky na trhu. Všechny modely jsou osazeny prvotřídními švýcarskými strojky, dále safírovými skly a v neposlední řadě kvalitně zpracovanými ocelovými pouzdry.

Q+Q je dceřiná značka světoznámé firmy CITIZEN. Kvalita a hlavně cena, za kterou se hodinky nabízejí po celém světě si vydobyla přední pozici v prodejnosti na všech kontinentech. V nabídce je nepřeberné množství pánských, dámských ale i dětských vzorů. Každý měsíc jsou prezentovány novinky, které pružně reagují na potřeby trhu.