AVI-8

clock-thermometers-catbanner 1

Značka AVI-8 je spojena s letectvím a hodinky nesoucí tuto značku Vás upoutají nejen svým designem, ale také svým leteckým duchem.

Letecké hodinky představují často vyhledávaný artikl, neboť každé letecké hodinky vynikají zejména desigenem a výčtem funkcí navíc. Pro piloty je důležité, aby hodinky byly spolehlivé, lehké a snadno čitelné. Přesně takové hodinky představuje anglická značka AVI-8. Hodinky v čím dál tím více žádaném retro designu a estetice připomínající éru 2. světové války. Celá kolekce hodinek je rozdělena do několik modelových řad, z nichž každá nese pojmenování dle určitého typu letadla úzce spjatého s legendárním britským letectvem. Silueta tohoto letadla je rovnež vyobrazena na zadním víčku hodinek společně s jeho názvem. Modely s mechanickým strojkem (tzv. automat) mají zadní víčko prosklené, nabízí tedy možnost detailně pozorovat chod strojku. Za zmínku stojí rovněž kvalitní a masivní kožené pásky, kterými jsou hodinky osazeny. Všechny modely jsou dodávány v luxusním koženém boxu.

 

Screen-Shot-2016-09-21-at-8.31.30-pm (3)Nejlepší inženýři, vědci, konstruktéři a piloti se spojili v průběhu let k vytvoření řezných hran stroje, které byly navrženy pro klíčové účely obrany země. V návaznosti na absolutně nejlepší v materiálech a zdrojích, řada kultovní letadel se objevily v průběhu let, které slouží jako měřítko pro dívat na probíhající člověka na obloze. Naše kolekce hodinek se snaží ctít obě letadla a nevýslovné příběh letců, kteří se oddali jak dovnitř a ven z kokpitu, aby tyto úžasné stroje k životu.

HAWKER HURRICANE-x1

 HAWKER HARRIER-x1
FLYBOY-x1