AVI-8

clock-thermometers-catbanner 1

Značka AVI-8 je spojena s letectvím a hodinky nesoucí tuto značku Vás upoutají nejen svým designem, ale také svým leteckým duchem.

Letecké hodinky představují často vyhledávaný artikl, neboť každé letecké hodinky vynikají zejména desigenem a výčtem funkcí navíc. Pro piloty je důležité, aby hodinky byly spolehlivé, lehké a snadno čitelné. Přesně takové hodinky představuje anglická značka AVI-8. Hodinky v čím dál tím více žádaném retro designu a estetice připomínající éru 2. světové války. Celá kolekce hodinek je rozdělena do několik modelových řad, z nichž každá nese pojmenování dle určitého typu letadla úzce spjatého s legendárním britským letectvem. Silueta tohoto letadla je rovnež vyobrazena na zadním víčku hodinek společně s jeho názvem. Modely s mechanickým strojkem (tzv. automat) mají zadní víčko prosklené, nabízí tedy možnost detailně pozorovat chod strojku. Za zmínku stojí rovněž kvalitní a masivní kožené pásky, kterými jsou hodinky osazeny. Všechny modely jsou dodávány v luxusním koženém boxu.

Screen-Shot-2016-09-21-at-8.31.30-pm (3)Nejlepší inženýři, vědci, konstruktéři a piloti se spojili v průběhu let k vytvoření řezných hran stroje, které byly navrženy pro klíčové účely obrany země. V návaznosti na absolutně nejlepší v materiálech a zdrojích, řada kultovní letadel se objevily v průběhu let, které slouží jako měřítko pro dívat na probíhající člověka na obloze. Naše kolekce hodinek se snaží ctít obě letadla a nevýslovné příběh letců, kteří se oddali jak dovnitř a ven z kokpitu, aby tyto úžasné stroje k životu.

Hurikán, produkoval Hawker Aircraft Ltd. pro Royal Air Force byl jednomístný stíhací letoun, který vystupoval v leteckých bitvách 2. světové války.

Někdy zastíněna Spitfire, to bylo nicméně Hawker Hurricane, které by mohly skutečně tvrdit, že je nejvíce uznávaný, nejúspěšnější, nejspolehlivější letadla dodávat Allied vítězství ve vzduchu v průběhu 2. světové války.

Neopěvovaný hrdina bitvy o Británii - to nejdůležitější vzdušných vítězství pro spojence, Hawker Hurricane dodáno více nepřítele zabije, než jakýkoli jiný letadla dohromady.

Hawker Hunter byl jednosedadlová jet fighter pohonem vyvinutý Hawker Aircraft v roce 1950.

S konci 2. světové války, tým Hawker Aviation vyvinula letadlo, aby splňovaly potřeby Royal Air Force a jejich spojenců.

Do služby v červenci 1954, Hunter F.1 byl první high-speed proudový letoun vybavený radarem a plně poháněných řízení letu. Prototyp Hunter, pilotovaný Neville Duke - rekord vzdušné rychlosti v termínu září 1953.To Hunter zůstává kultovní benchmark věku Jet v letadle stíhací technologii.

Hawker Harrier a Hawker Harrier II jsou obecně známé jako Harrier Jump trysky.

Jejich jedinečný design Vertikální a krátký vzlet a přistání motor dělal je velmi užitečné a byly určeny pro provoz v pokročilých divadlech konfliktu, kde letecké základny či dráhy by neměly být přístupné.

Vyzbrojený nejnovější technologie - Harrier je neustále aktualizován s nejnovější zbraní, naváděcích systémů a avioniky. Harrier ukázal i nadále prokazovat svou hodnotu jako moderní, sofistikované proudových letadel.

Avro Lancaster je britský čtyřmotorový Druhá světová válka těžký bombardér navržený a postavený Avro pro Royal Air Force (RAF) Tento „Lanc“, jak to bylo laskavě známý, se stal nejslavnější a nejúspěšnější z druhé světové války noční bombardéry, „dodává 608,612 dlouhé tun bomb na 156.000 výpadů.

The Lancaster je mid-wing samonosný jednoplošník s celokovovou oválným trupu. Křídlo bylo postaveno v pěti hlavních sekcí, trup do pěti sekcí. Všechny křídel a trupu úseky byly postaveny odděleně a který je vybaven všemi požadovanými zařízení před konečnou montáží. Ocas jednotka měla dvojí eliptické ploutve a kormidla.

 

Hovorový termín flyboy byl a je často používán popisovat pilota patřící k letectvu.

Od té doby na přelomu vojenského letectva v první světové válce - tento termín se zasekl jako příležitostný odkazem na označení mladých mužů, kteří se v případě, že byli chlapci na zemi byly rozhodně není chlapců ve vzduchu. Jejich hrdinství, naparování a chvástání - zejména v hrůzyplné dnech otevřeného kokpitu boje byly zvěčněn v novodobé historii.

Tento nezkrotný skupina s jejich nepopiratelné charisma a smysl pro povinnost - inspirovat tuto řadu náhodných hodinek. Vojenské barvy a vliv ve tvaru dá spolehlivost a sílu této linie hodinek navržených s elegancí a vkus.

Seafire našel použití během operace „Torch“, spojenecké invaze do severní Afriky v roce 1942. To pokračovalo poskytnout flotily s krytem vzduchu skrz válku. Vzhledem k tomu, porážka Německa rostl blíž to bylo si uvědomil, že letadlo-Carrier dominují války v Pacifiku byla brzy být hlavním dějištěm války, takže 1944-45 viděl vlnu rozvoje Seafire a potřeby námořnictva zastínil těm Royal Air Force. Supermarine Seafire byla námořní verze Supermarine Spitfire přizpůsobeny pro provoz z letadlových lodí.